Yhteystiedot

Voit olla meihin yhteydessä sähköpostilla osoitteeseen nasijarvenkipinat(ät)nasijarvenkipinat.fi tai vaihtoehtoisesti sosiaalisessa mediassa Facebookissa tai Instagramissa.

Jos sivustosta tai sen toiminnasta on asiaa tai kysyttävää, niin voit ottaa yhteyttä sivuston ylläpitäjään osoitteella admin(ät)nasijarvenkipinat.fi.

Hallitus 2021

Lippukunnanjohtaja: Ellinoora Toivonen, lpkj@nasijarvenkipinat.fi

Ohjelmajohtaja: Juulia Tavasti, juulia.tavasti@partio.fi

Pestijohtaja: Heini Ahde, heini.ahde@partio.fi

Taloudenhoitaja: Joonas Kivikunnas, taloudenhoitaja@nasijarvenkipinat.fi

Sihteeri: Marja Vilkko, sihteeri@nasijarvenkipinat.fi

Vesitoimintavastaava: Taru Kaisla, taru.kaisla@nasijarvenkipinat.fi

Tapahtumavastaava: Henri Tammi, henri.tammi@partio.fi

————————————————————————————————-

Turva-aikuinen: Maria, maria.markula@nasijarvenkipinat.fi

Turva-aikuinen: Nuutti, nuutti.nissinen@nasijarvenkipinat.fi

Ansiomerkkiryhmän vastaava: Helmi Viljamaa, helmi.viljama@partio.fi