Yhteystiedot

Voit olla meihin yhteydessä sähköpostilla osoitteeseen nasijarvenkipinat(ät)nasijarvenkipinat.fi tai vaihtoehtoisesti sosiaalisessa mediassa Facebookissa tai Instagramissa.

Jos sivustosta tai sen toiminnasta on asiaa tai kysyttävää, niin voit ottaa yhteyttä sivuston ylläpitäjään osoitteella admin(ät)nasijarvenkipinat.fi.

Hallitus 2022

Lippukunnanjohtaja: Ellinoora Toivonen, lpkj@nasijarvenkipinat.fi

Ohjelmajohtaja: Juulia Tavasti, juulia.tavasti@partio.fi

Pestijohtaja: Taru Kaisla, taru.kaisla@nasijarvenkipinat.fi

Taloudenhoitaja: Joonas Kivikunnas, taloudenhoitaja@nasijarvenkipinat.fi

Sihteeri: Marja Vilkko, sihteeri@nasijarvenkipinat.fi

Vesitoimintavastaava: Henri Tammi, henri.tammi@partio.fi

Viestintävastaava: Kaisa Miettinen, kaisa.miettinen@nasijarvenkipinat.fi

————————————————————————————————-

Turva-aikuinen: Maria, maria.markula@nasijarvenkipinat.fi

Turva-aikuinen: Nuutti, nuutti.nissinen@nasijarvenkipinat.fi

Ansiomerkkiryhmän vastaava: Helmi Viljamaa, helmi.viljamaa@partio.fi